Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+22 Київ

Надзвичайні події

У Київській області через падіння дерев загинуло двоє людей 

Через падіння дерев у Київській області загинуло двоє людей. Про це повідомив пресцентр Держслужби України з надзвичайних ситуацій 18 липня.

"Через ускладнення погодних умов (дощ, пориви вітру) внаслідок падіння дерев у селах Гаврилівка і Сухолуччя Вишгородського району загинуло дві людини й одну людину госпіталізовано", – зазначили у службі.

Співробітники ДСНС прибрали чотири повалені дерева.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати