Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+18 Київ

Гроші

Кабмін України виділив 12,3 млн грн на створення центру зберігання та оброблення даних у сфері нацбезпеки й оборони 

Після створення єдиного центру зберігання та оброблення даних великий масив інформації будуть оперативно аналізувати й передавати в апарат Ради нацбезпеки і оборони України, повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

Кабмін України 18 грудня виділив кошти на створення єдиного центру зберігання та оброблення даних у сфері нацбезпеки й оборони. Про це в Telegram повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук.

"Великий масив інформації буде оперативно аналізуватися та надходити до апарату Ради нацбезпеки і оборони України під надійним кіберзахистом. Це значно послабить ризики витоку інформації. Для цього уряд спрямував 12,3 млн грн на створення єдиного центру зберігання та обробки даних у сфері національної безпеки та оборони", – написав глава уряду.

У СБУ повідомляли, що у 2018 році відбили понад 50 кібератак.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати