$39.47 €42.18
weather +16 Київ

Українські біатлоністи завоювали срібло в естафеті на етапі Кубка світу в Чехії

Українські біатлоністи завоювали срібло в естафеті на етапі Кубка світу в Чехії Українці зійшли на п'єдестал пошани

На етапі Кубка світу з біатлону в чеському Нове-Место українці Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Дмитро Підручний на 38,2 секунди відстали від збірної Норвегії, яка виграла естафету.

7 березня в Нове-Место в Чехії відбувся етап Кубка світу з біатлону, на якому українські спортсмени посіли друге місце. Про це повідомляє biathlon.com.ua.

Україну представляли Артем Прима, Сергій Семенов, Руслан Ткаленко і Дмитро Підручний.

Чотири етапи по 7,5 км українські біатлоністи подолали за 1:11:03.5, відставши від переможців, збірної Норвегії, на 38,2 секунди.

Під час проходження дистанцій на восьми вогневих рубежах було використано п'ять додаткових набоїв: Прима неточно стріляв двічі, решта – по одному разу.

Третіми дистанцію подолали спортсмени зі Швеції, від українців вони відстали на 5,1 секунди.