$39.35 €42.39
weather +18 Київ

"Шахтар" вилетів із Ліги чемпіонів. Навесні донецький клуб зіграє у Лізі Європи

"Шахтар" вилетів із Ліги чемпіонів. Навесні донецький клуб зіграє у Лізі Європи Матч відбувався у Португалії

13 грудня донецький "Шахтар" програв португальському "Порту" з рахунком 3:5 в останньому турі Ліги чемпіонів у групі Н і завершив боротьбу у цьому турнірі, повідомляє сайт УЄФА.

Українська команда грала на полі суперника і пропустила вже на дев'ятій хвилині – відзначився бразильський легіонер португальців Галено.

На 29-й хвилині ворота "Порту" уразив Данило Сікан. Арбітру довелося переглянути VAR, перш ніж указати на центр поля.

До перерви, на 43-й хвилині, удруге за матч (і вчетверте у двоматчевому протистоянні з гірниками) забив Галено.

У другому таймі "Шахтар" пропустив ще, цього разу від іранського легіонера "Порту" Мехді Таремі (він також забивав у першому матчі нинішніх суперників), на 62-й хвилині.

На 72-й хвилині канадський легіонер португальської команди Стівен Еуштакіу забив у власні ворота, і здавалося, інтрига відродилася, проте вже за чотири хвилини "Порту" забив знову, це зробив португалець Пепе.

На 82-й хвилині м'яч у ворота "Шахтаря" забив Франсішку Консейсан.

До фінального свистка українській команді вдалося забити ще раз, на 88-й хвилині це зробив Егіналду.

Підсумковий результат – 5:3 на користь "Порту", ця команда продовжить ігри в Лізі чемпіонів, а "Шахтар", який у підсумку посів третє місце у лігочемпіонському квартеті, навесні зіграє у Лізі Європи.

Паралельний поєдинок групи Н між бельгійським "Антверпеном" та іспанською "Барселоною" ще триває (поки 3:2 на користь "Антверпена", цей проміжний результат враховано в таблиці нижче), але іспанці вже забезпечили собі лігочемпіонську весну, а бельгійці не піднімуться віще від останнього місця.

Скріншот: uefa.com

У першому турі "Шахтар" програв "Порту" з рахунком 1:3.

Фінал розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2023/2024 відбудеться 1 червня 2024 року на стадіоні "Вемблі" (Лондон, Англія). Чинним володарем трофея Ліги чемпіонів є "Манчестер Сіті" (Англія).