$39.60 €42.44
weather +17 Київ

Двоє українців узяли участь у голах в італійській Серії А. Маліновський забив уперше в сезоні

Двоє українців узяли участь у голах в італійській Серії А. Маліновський забив уперше в сезоні Маліновський відзначився на 38-й хвилині поєдинку проти "Фрозіноне"

Український півзахисник "Дженоа" Руслан Маліновський у матчі 13-го туру чемпіонату Італії з футболу забив ефектний гол у ворота "Фрозіноне". Відеозапис опублікували на YouTube-каналі Серії А.

Маліновський відзначився на 38-й хвилині поєдинку. Українець зрівняв рахунок дальнім ударом із-за меж штрафного майданчика, влучивши у "дев'ятку" воріт "Фрозіноне", 1:1.

Цей гол став першим для Маліновського у складі "Дженоа" після переходу із французького "Олімпіка" (Марсель). Проте клуб українця програв, пропустивши від "Фрозіноне" в компенсований арбітром час, 1:2 у підсумку, наголошують на сайті Серії А.

Ще один українець у чемпіонаті Італії Віктор Коваленко взяв участь в одному з голів його клубу "Емполі" в поєдинку проти "Сассуоло".

У матчі Коваленко вийшов на заміну на 71-й хвилині, наголошують на сайті Серії А. А за 15 хвилин вдало долучився до атаки, добивши м'яч у ворота "Сассуоло" (відеозапис опублікували на YouTube-каналі турніру). Однак його зарахували як автогол захисника Матіаса Віньї, указано на сайті італійського чемпіонату.

Сам поєдинок завершився перемогою "Сассуоло" з рахунком 4:3.

Коваленко забив перший гол у складі "Емполі" 12 листопада в поєдинку 12-го туру Серії А проти "Наполі".

За даними ресурсу Transfermarkt, Маліновський у поточному сезоні чемпіонату Італії зіграв в 11 поєдинках, забив один гол і одного разу зробив результативну гольову передачу.