$39.60 €42.44
weather +12 Київ

Ястремська в 1/8 фіналу Australian Open перемогла Азаренко і не стала з нею фотографуватися. Далі на українку чекає кривдниця Світоліної photo icon

Ястремська в 1/8 фіналу Australian Open перемогла Азаренко і не стала з нею фотографуватися. Далі на українку чекає кривдниця Світоліної Ястремська вийшла до 1/4 фіналу Australian Open

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№96 WTA) в Мельбурні в 1/8 фіналу Australian Open 2024 в одиночному жіночому розряді обіграла Вікторію Азаренко (№26 WTA) з рахунком 7:6, 6:4. Про це повідомляє офіційний сайт WTA.

Матч тривав 2 години й 10 хвилин. Це була четверта очна зустріч суперниць, рахунок став 2:2. Українка вперше у кар'єрі вийшла до чвертьфіналу турніру серії "Великого шлему". В 1/4 фіналу Australian Open зіграє також українка Марта Костюк.

"Великий теніс України" повідомляє, що Ястремська відмовилася робити спільне фото із суперницею перед матчем (Азаренко, яка представляє Білорусь, виступала в Мельбурні в нейтральному статусі).

Ястремська виграла сьомий поспіль матч у Мельбурні і стала, за даними порталу "Великий теніс України", першим "кваліфаєром" у чвертьфіналі Відкритого чемпіонату Австралії з 2016 року та другою тенісисткою з кваліфікації, яка обіграла двох чемпіонок турнірів "Великого шлему" в основній сітці "мейджора". Нагадаємо, що, крім Азаренко, яка 2012-го і 2013 року вигравала Australian Open, українка обіграла чемпіонку Wimbledon 2023 чешку Маркету Вондроушову в першому колі.

У 1/4 фіналу Ястремська зіграє проти тенісистки з Чехії Лінди Носкової (№50 WTA). Носкова в третьому раунді Australian Open зробила сенсацію, обігравши першу ракетку світу Ігу Швьонтек із Польщі. Потім чешка на відмові через травму спини пройшла в 1/8 фіналу Еліну Світоліну.

Турнір "Великого шлему" Australian Open 2024 відбувається в Мельбурні з 14-го до 28 січня на відкритих кортах із хардовим покриттям.

Призовий фонд – 86,5 млн австралійських доларів. Чинна чемпіонка в жіночому одиночному розряді – Аріна Соболенко.