$39.60 €42.44
weather +11 Київ

Ястремська вперше в кар'єрі вийшла до півфіналу Australian Open. Вона стала п'ятою в історії тенісисткою, яка пробилася до 1/2 фіналу турніру "Великого шлему" з кваліфікаційного раунду Ястремська зустрілася з Носковою в 1/4 фіналу Australian Open

Українська тенісистка Даяна Ястремська (№96 WTA) 24 січня в Мельбурні в 1/4 фіналу Australian Open 2024 в одиночному жіночому розряді обіграла Лінду Носкову (№50 WTA) з рахунком 6:3, 6;4. Про це повідомляє офіційний сайт WTA.

Ястремській знадобилася 1 година і 18 хвилин, щоб обіграти Носкову. Це вже восьма перемога українки в Мельбурні. Усі п'ять перемог українка в основній сітці здобула проти тенісисток із рейтингом вищим, ніж у неї.

Ще три матчі Ястремська виграла у кваліфай-раунді, ставши першою з 1978 року жінкою, яка пробилася до 1/2 фіналу Australian Open через кваліфікацію. 46 років тому це зробила австралійка Крістін Дорі, а це п'ятий випадок в історії, коли тенісистка з кваліфікації дійшла в півфінал турніру "Великого шлему".

Крім того, Ястремська стала першою українською тенісисткою, яка дійшла до півфіналу в Мельбурні, та другою після Еліни Світоліної в півфіналі турніру "Великого шлему" в одиночному розряді. Це найкраще кар'єрне досягнення Ястремської на "мейджорах".

За місце у фіналі українка зіграє з переможницею матчу Ганна Калінська (WTA №75) – Чжен Ціньвень (Китай, WTA №15).

Носкова раніше в третьому раунді Australian Open зробила сенсацію, обігравши першу ракетку світу Ігу Швьонтек із Польщі. Потім чешка на відмові через травму спини пройшла в 1/8 фіналу Еліну Світоліну.

Участь у турнірі продовжує також українка Людмила Кіченок. У парі з Оленою Остапенко з Латвії вона вийшла до 1/2 фіналу жіночого парного розряду.

Раніше на стадії 1/4 фіналу Australian Open покинула українська тенісистка Марта Костюк (№37 WTA). Вона 23 січня програла переможниці US Open 2023 19-річній Коко Гауфф (№4 WTA) зі США з рахунком 6:7, 7:6, 2:6, повідомляє "Великий теніс України".

Турнір "Великого шлему" Australian Open 2024 відбувається в Мельбурні із 14-го до 28 січня на відкритих кортах із хардовим покриттям.

Призовий фонд – 86,5 млн австралійських доларів. Чинна чемпіонка в жіночому одиночному розряді – Аріна Соболенко.