$40.74 €43.69
weather +30 Київ
languages

Євро 2024. Німеччина відігралася в матчі зі Швейцарією. Угорщина завдяки найпізнішому голу вирвала перемогу в Шотландії Чобот забив найпізніший м'яч в історії Євро без урахування овертаймів

Збірна Німеччини з футболу, яка достроково вийшла у плей-оф Євро 2024, у матчі останнього третього туру у групі А 23 червня зіграла внічию 1:1 із командою Швейцарії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

На 28-й хвилині поєдинку швейцарці вийшли вперед, Дан Ндой ногою замкнув простріл Ремо Фройлера.

Євро 2024. Німеччина відігралася в матчі зі Швейцарією. Угорщина завдяки найпізнішому голу вирвала перемогу в Шотландії фото 1 Фото: EPA

Німці змогли відігратися наприкінці матчу. У доданий арбітром час Ніклас Фюллькруг, який вийшов на заміну, урівняв рахунок точним ударом головою, 1:1 у підсумку.

Відеоогляд опублікували на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

В іншому матчі групи А Угорщина на 10-й доданій до другого тайму хвилині вирвала перемогу з рахунком 1:0 у команди Шотландії, зазначають на сайті УЄФА.

Гол Кевіна Чобота став найпізнішим в історії чемпіонатів Європи без урахування овертаймів, наголосив "Спорт-Експрес".

Перемогу угорців затьмарила травма форварда Барнабаша Варги, який на 70-й хвилині після зіткнення у штрафному майданчику збірної Шотландії знепритомнів. Гравця на ношах із використанням ширми (щоб захистити його від об'єктивів камер) винесли з поля.

Відеоогляд матчу можна переглянути на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

Збірна Німеччини виграла групу А, набравши у підсумку сім очок, друга – Швейцарія (п'ять балів). Обидві команди зіграють у 1/8 фіналу Євро 2024.

Угорщина фінішувала третьою (три очки в активі) і зберігає шанси вийти у плей-оф (треба увійти до четвірки найкращих серед тих, хто посів третє місце).

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14-го червня до 14 липня в Німеччині. У ній бере участь і збірна України.

Українці проведуть щонайменше три матчі у групі E.

17 червня вони програли Румунії з рахунком 0:3, а 21 червня виграли у Словаччини (2:1). Окрім того, збірна України зіграє з Бельгією (26 червня). Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, необхідно посісти перше чи друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки до 1/8 фіналу.