$41.27 €45.71
weather +13 Київ
languages

Київське "Динамо" розгромно програло в першому матчі групи у Лізі Європи

Київське "Динамо" розгромно програло в першому матчі групи у Лізі Європи Поєдинок відбувався в Гамбурзі на формально "домашньому" полі "Динамо"

25 вересня у першому турі регулярного турніру Ліги Європи київський футбольний клуб "Динамо" програв італійському клубу "Лаціо" (Рим). Про це повідомляє сайт УЄФА.

Для українського клубу поєдинок вважали домашнім, він відбувався в німецькому Гамбурзі.

"Лаціо" відкрив рахунок уже на п'ятій хвилині (забив сенегальський легіонер команди Діа Булає), а до 35-ї хвилини рахунок був уже 3:0 на користь італійців (на 34-й хвилині забив нігерієць Фісайо Деле-Баширу, а потім знову Булає).

Статистика володіння м'ячем демонструвала перевагу київської команди (доходило до 60% проти 40%), проте на рахунок це не впливало.

На 72-й хвилині ситуація для "Динамо" погіршилася ще більше – після перегляду відеозапису VAR суддя видалив півзахисника київської команди Максима Брагару.

Ще за 10 хвилин команди зрівнялися за цим компонентом – із поля видалили нідерландського гравця "Лаціо" Тіджані Носліна, який за три хвилини до того тільки з'явився на полі.

Футбольного простору побільшало, але рахунок не змінився.

Підсумковий результат не на користь "Динамо" – 0:3.

Наступний матч у Лізі Європи "Динамо" проведе 3 жовтня проти німецького "Гоффенгайма".

Цьогорічного євросезону "Динамо" стартувало в Лізі чемпіонів. Кияни двічі розгромили сербський "Партизан" – 6:2 і 3:0, пройшли шотландський "Рейнджерс" (1:1 і 2:0), а на стадії плей-оф кваліфікації поступилися австрійському "Зальцбургу" (0:2 та 1:1) і перейшли в Лігу Європи.

Нинішнього сезону Ліга Європи грає за новим форматом, як і в Лізі чемпіонів. Усі команди внесено в загальну групу, вони проведуть по одному поєдинку лише з деякими клубами.

Фінал Ліги Європи сезону 2024/2025 відбудеться 21 травня у Більбао (Іспанія).

Лігу Європи попереднього сезону виграла італійська "Аталанта".