$39.72 €42.81
weather +13 Київ

Володимир Кличко заявив, що ні за що не пропустив би матч України на Євро 2020: Сподіваюся, що пропустить воротар збірної Англії

Володимир Кличко заявив, що ні за що не пропустив би матч України на Євро 2020: Сподіваюся, що пропустить воротар збірної Англії Кличко-молодший побажав успіхів збірній України в поєдинку проти Англії
Колишній чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі за версіями WBO, IBF, IBO, WBA Володимир Кличко напередодні чвертьфінального матчу Євро 2020 між збірними України та Англії виступив з відеозверненням в Instagram.

Кличко-молодший англійською мовою у футболці збірної України закликав усіх "уболівати за наші шановні країни й веселитися". Окремо ексчемпіон світу з боксу побажав успіхів у матчі українській команді.

"Я б ні за що не пропустив такої події. Якщо комусь і потрібно буде щось пропустити, то сподіваюся, що це буде воротар збірної Англії, коли м'яч влетить у сітку! – сказав Володимир Кличко. – Дякую всім фанатам, ви робите ці великі події такими особливими".

"Слава Україні!" – додав українською Кличко-молодший.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Допіс, Поширення Wladimir Klitschko (@klitschko)

Поєдинок між Україною та Англією відбудеться сьогодні в Римі. Матч на стадіоні "Олімпіко" розпочнеться о 22.00, повідомляють на сайті УЄФА.

Збірна України з футболу вперше в історії подолала груповий етап чемпіонату Європи й вийшла у плей-оф турніру.

У першому турі Євро 2020 збірна України програла збірній Нідерландів із рахунком 2:3. Під час матчу українці відігралися з 0:2 і втратили нічию наприкінці поєдинку.

Обігравши команду Північної Македонії, збірна України перервала серію із шести поразок поспіль у фінальних частинах чемпіонатів Європи з футболу. Востаннє національна команда перемагала збірну Швеції на домашньому Євро 2012 із рахунком 2:1.

У третьому матчі групи С на Євро 2020 Україна мінімально програла збірній Австрії та посіла в підсумку третє місце, маючи в активі три очки.

В 1/8 фіналу Євро 2020 українці перемогли команду Швеції з рахунком 2:1 і вийшли у чвертьфінал турніру.