$39.60 €42.44
weather +16 Київ

Луганська "Зоря" з нічиєю стартувала у груповому турнірі Ліги конференцій УЄФА

Луганська "Зоря" з нічиєю стартувала у груповому турнірі Ліги конференцій УЄФА Незважаючи на перевагу бельгійської команди, матч завершився внічию

21 вересня у польському Любліні футбольний клуб "Зоря" (Луганськ, Україна) розійшовся миром із бельгійським "Гентом" у першому турі групового турніру Ліги конференцій. Про це повідомляє сайт УЄФА.

"Зоря" грає у групі В.

У першому таймі глядачі забитих м'ячів не побачили, основні події в матчі сталися у другому таймі.

На 67-й хвилині бельгієць Уго Кейперс відкрив рахунок, але вже за три хвилини його зрівняв панамський легіонер "Зорі" Едуардо Герреро.

Підсумковий результат поєдинку – 1:1.

Статистика матчу свідчить, що в "Гента" була повна перевага у володінні м'ячем (36% і 64%). Також бельгійська команда вдвічі більше атакувала.

У паралельному матчі групи ізраїльський "Маккабі" (Тель-Авів) виграв в ісландського "Брейдабліка" з рахунком 3:2.

У наступному турі Ліги конференцій "Зоря" зіграє проти "Брейдабліка", поєдинок відбудеться 5 жовтня в Ісландії.

"Зоря" (Луганськ) забезпечила собі участь у груповому етапі Ліги конференцій сезону 2023/24, програвши в Лізі Європи за сумою двох поєдинків кваліфікаційного раунду чеській "Славії" (Прага).

Чинний володар титулу переможця Ліги конференцій – "Вест Гем" (Англія). Фінал розіграшу Ліги конференцій сезону 2023/24 відбудеться 29 травня 2024 року на стадіоні "Ая-Софія" в Афінах (Греція).