$39.63 €42.29

"Дніпро-1" програв "Спартаку" в овертаймі з двома видаленнями й вилетів із Ліги конференцій

"Дніпро-1" програв "Спартаку" в овертаймі з двома видаленнями й вилетів із Ліги конференцій "Дніпро-1" покинув єврокубки, не зумівши здолати "Спартак" із Трнави

Український клуб "Дніпро-1" 31 серпня у Кошице (Словаччина) програв у матчі-відповіді кваліфікаційного раунду Ліги конференцій "Спартаку" (Трнава, Словаччина) з рахунком 1:2 у додатковий час, повідомляє офіційний сайт турніру.

На третій хвилині рахунок відкрили словаки – забив Ерік Даніел. "Дніпряни" змогли відігратися на 60-й хвилині, у цьому їм допоміг автогол гравця "Спартака" Ніколаса Горосіто. Основний час завершився нічиєю 1:1.

Перший поєдинок "Спартака" і "Дніпра-1" у Лізі конференцій також закінчився з рахунком 1:1, тому гра перейшла в овертайм, де події розвивалися сумно для українського клубу.

На 99-й хвилині червону картку дістав Руслан Бабенко. На 106-й хвилині відразу після того, як команди помінялися воротами, "Дніпро-1" пропустив у меншості – гол забив Мартін Буката. На 108-й хвилині господарі залишилися вдев'ятьох (другу жовту дістав Олег Горін), і переламати перебіг поєдинку не змогли.

Тож "Дніпро-1" улітку 2023 року послідовно програв кваліфікаційні раунди Ліги чемпіонів, Ліги Європи та Ліги конференцій і завершив участь у єврокубках цього сезону.

Київське "Динамо" також припинило участь у єврокубках, не зумівши взяти жодного очка у двох матчах кваліфікаційного раунду Ліги конференцій проти турецького "Бешикташу".

Український клуб "Зоря" Луганськ забезпечив собі участь у груповому етапі Ліги конференцій сезону 2023/2024.

Чинний володар титулу переможця Ліги конференцій – "Вест Гем" (Англія). Фінал розіграшу Ліги конференцій сезону 2023/2024 відбудеться 29 травня 2024 року на стадіоні "Айя-Софія" в Афінах, Греція.