$39.60 €42.44
weather +19 Київ

Маліновський знову забив, Коваленко – відповів гольовою передачею. Клуби двох українців зіграли внічию в італійській Серії А. Фото photo icon

Маліновський знову забив, Коваленко – відповів гольовою передачею. Клуби двох українців зіграли внічию в італійській Серії А. Фото Маліновський відзначився на 37-й хвилині поєдинку проти "Емполі"

Український півзахисник "Дженоа" Руслан Маліновський у матчі 14-го туру чемпіонату Італії з футболу 2 грудня забив гол у ворота "Емполі", за який виступає інший українець – Віктор Коваленко. Відеозапис опубліковано на YouTube-каналі Megogo Спорт.

Маліновський відзначився на 37-й хвилині поєдинку – дальнім ударом у правий від воротаря кут воріт "Емполі". Це другий м'яч у сезоні для українського хавбека, перший він забив у попередньому матчі проти "Фрозіноні".

Маліновський знову забив, Коваленко – відповів гольовою передачею. Клуби двох українців зіграли внічию в італійській Серії А. Фото фото 1 Фото: EPA

"Маліновський робить те, що Маліновський уміє найкраще", – прокоментували гол українця у Х Серії А.

"Емполі" зрівняв рахунок у матчі після перерви. На 67-й хвилині навіс Коваленка ударом головою замкнув Маттео Канчельєрі, 1:1 у підсумку.

Коваленко забив перший гол у складі "Емполі" 12 листопада у поєдинку 12-го туру Серії А проти "Наполі". У наступному турі в матчі проти "Сассуоло" Коваленко взяв участь в одному з голів клубу "Емполі".

За даними ресурсу Transfermarkt, Маліновський у поточному сезоні чемпіонату Італії зіграв у 12 поєдинках, забив два голи та один раз зробив результативну гольову передачу.