$39.60 €42.44
weather +17 Київ

Молодіжний чемпіонат Європи з футболу виграла Англія. Команда не пропустила жодного м'яча у шести поєдинках Фінальний матч відбувався у Грузії
8 липня у грузинському місті Батумі відбувся фінал молодіжного чемпіонату Європи з футболу (U21), у якому збірна Англії обіграла збірну Іспанії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

На четвертій компенсованій хвилині першого тайму півзахисник "Ліверпуля" Куртіс Джонс відкрив рахунок. Його точний удар виявився єдиним у матчі.

Підсумковий результат – 1:0 на користь Англії.

Згідно зі статистичними даними, м'яч в іспанців був у півтора раза більше (40% проти 60%), але забити не змогли, хоча арбітр лише до другого тайму компенсував додаткові 12 хвилин ігрового часу.

Збірна Англії зіграла у фінальній частині Євро 2023 шість матчів і жодного разу не пропустила, вигравши всі свої поєдинки. У груповому турнірі англійці з однаковим рахунком 2:0 обіграли Чехію, Ізраїль і Німеччину, у чвертьфіналі перемогли Португалію 1:0, а у півфіналі – Ізраїль 3:0.

Загальна різниця забитих і пропущених м'ячів у збірної Англії – 11:0.

Фінальний турнір Євро 2023 (U21) відбувався у Грузії та Румунії із 21 червня до 8 липня.

У ньому брала участь збірна України. У матчах групового турніру українці обіграли збірні Хорватії (2:0) і Румунії (1:0), а з Іспанією зіграли внічию 2:2. У чвертьфіналі команда Руслана Ротаня перемогла Францію 3:1. У півфінальному поєдинку збірна України поступилася збірній Іспанії 1:5.