$40.65 €43.54
weather +17 Київ

Олімпійська футбольна збірна України за пенальті виграла турнір у Франції

Олімпійська футбольна збірна України за пенальті виграла турнір у Франції Українці не втримали переваги у два забиті м'ячі

16 червня у фіналі футбольного міжнародного турніру Tournoi Maurice Revello у Франції олімпійська збірна України (U23) обіграла збірну Кот-д'Івуару (U20). Трансляцію поєдинку вело "Суспільне".

Матч відбувався у Салон-де-Провансі.

За пів години гри українці вигравали 2:0. На сьомій хвилині вихід до воріт суперника реалізував Денис Шостак із ФК "Олександрія", а на 31-й хвилині забив Максим Хлань із польської "Легії".

Проте івуарійцям удалося зрівняти рахунок. Перший м'яч вони забили на третій компенсованій хвилині першого тайму, а другий – на 59-й. Обидва голи на рахунку Патрика Вотро.

Незважаючи на додані арбітринею сім хвилин, до другого тайму рахунок 2:2 не змінився.

Усе вирішилося у серії 11-метрових ударів. Її виграли українці – 5:4.

Загалом у турнірі брало участь 10 збірних, їх розбили на дві групи. Українці виграли свою групу достроково, було переможено Індонезію (3:0), Італію (4:0), Панаму (2:0) та Японію (2:1).

Олімпійський футбольний турнір відбудеться із 24 липня до 9 серпня в семи містах Франції: Парижі, Марселі, Ліоні, Бордо, Сент-Етьєні, Ніцці й Нанті.

Збірна України, одна із 16 учасниць футбольного турніру, потрапила у групу В разом з Аргентиною, Марокко й Іраком. Свої поєдинки у груповому турнірі Олімпіади 2024 підопічні Ротаня гратимуть 24-го, 27-го і 30 липня.