$39.63 €42.29
weather +14 Київ

"Шахтар" програв у Марселі й припинив боротьбу в Лізі Європи – УЄФА

"Шахтар" програв у Марселі й припинив боротьбу в Лізі Європи – УЄФА "Шахтар" забив першим, але не втримав переможного рахунку

22 лютого у стиковому матчі-відповіді плей-оф Ліги Європи донецький футбольний клуб "Шахтар" поступився французькому клубу "Олімпік" із Марселя. Про це повідомляє Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Матч відбувався на стадіоні "Олімпіка" в Марселі.

Після поєдинку тижневої давності, який завершився нічиєю 2:2, українському клубу досить було виграти з різницею в один м'яч, щоб продовжити боротьбу за трофей. І на початку гри були підстави на це сподіватися.

На 12-й хвилині "Шахтар" відкрив рахунок – 11-метровий удар реалізував півзахисник клубу і збірної України Георгій Судаков.

Французька команда на 23-й хвилині зрівняла рахунок зусиллями нападника П'єра-Емеріка Обамеянга (він забивав і в першому матчі команд).

Наприкінці другого тайму господарі поля зуміли переламати перебіг поєдинку. На 74-й хвилині шанс забити реалізував сенегальський легіонер "Марселя" Ісмаїл Сарр, а на 81-й – відзначився Жоффре Кондогб'я.

Рахунок у поєдинку (3:1) і у двоматчевому протистоянні (5:3) більше не змінювався, і "Шахтар" припинив боротьбу в турнірі.

Цьогорічного єврокубкового сезону "Шахтар" до останнього туру претендував на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів, але програв на виїзді португальському "Порту" з рахунком 3:5 і посів третє місце у своїй групі. Отже, донецький клуб кваліфікували до Ліги Європи.

Фінал Ліги Європи відбудеться 22 травня в Дубліні (Ірландія).

Чинним переможцем Ліги Європи є іспанська "Севілья", вона обіграла у фіналі італійську "Рому".