$39.63 €42.29
weather +15 Київ

"Шахтар" зіграв унічию з "Олімпіком" у стиковому матчі плей-оф Ліги Європи

"Шахтар" зіграв унічию з "Олімпіком" у стиковому матчі плей-оф Ліги Європи У Лігу Європи "Шахтар" перейшов із Ліги чемпіонів

15 лютого в першому стиковому матчі плей-оф Ліги Європи донецький футбольний клуб "Шахтар" зіграв унічию з французьким клубом "Олімпік" із Марселя. Про це повідомляє Союз європейських футбольних асоціацій (УЄФА).

Поєдинок відбувся на стадіоні в німецькому Гамбурзі, господарями поля вважали українську команду.

У першому таймі статистика володіння м'ячем демонструвала велику перевагу "Шахтаря" – 58% проти 42% – однак забитих м'ячів глядачі не побачили. Водночас атакували більше французи.

М'ячі забили вже у другому таймі.

Рахунок відкрили французи, на 64-й хвилині це зробив нападник П'єр-Емерік Обамеянг.

Вигравав "Олімпік" лише чотири хвилини – захисник "Шахтаря" Микола Матвієнко влучним ударом відновив паритет у рахунку.

На 90-й хвилині зусилля французької команди принесли їй результат, м'яч забив Іліман Ндіає.

Здавалося, що українська команда програє. Але на третій компенсованій хвилині бразильський легіонер "Шахтаря" Егіналду зумів встановити прийнятніший рахунок для своєї команди.

Підсумковий рахунок – 2:2.

Матч-відповідь "Олімпіка" й "Шахтаря" призначено на 22 лютого.

У разі успіху за підсумками двох матчів "Шахтар" у 1/8 фіналу Ліги Європи зіграє проти одного з переможців групового раунду турніру, серед них – англійські "Вест Гем", "Брайтон", "Ліверпуль", італійська "Аталанта", іспанський "Вільярреал", німецький "Баєр", шотландський "Рейнджерс", чеська "Славія".

Цьогорічного єврокубкового сезону "Шахтар" до останнього туру претендував на вихід у плей-оф Ліги чемпіонів, але програв на виїзді португальському "Порту" з рахунком 3:5 і посів третє місце у своїй групі. Отже, донецький клуб кваліфікували до Ліги Європи.

Фінал Ліги Європи відбудеться 22 травня в Дубліні (Ірландія).

Чинним переможцем Ліги Європи є іспанська "Севілья", вона обіграла у фіналі італійську "Рому".