weather +29 Київ
languages

Світоліна виграла турнір WTA в Чикаго

Світоліна виграла турнір WTA в Чикаго Світоліна була сіяна на турнірі першою
28 серпня перша ракетка України і шоста у світі Еліна Світоліна перемогла у фіналі тенісного турніру в американському місті Чикаго. Про це повідомляє сайт WTA.

Суперницею українки, сіяної на турнірі першою, була дев'ята сіяна Алізе Корне з Франції, вона 68-ма в рейтингу WTA.

Поєдинок тривав мінімальні два сети і завершився з рахунком 7:5, 6:4 на користь Світоліної.

Це перший трофей українки  2021 року і 16-й титул WTA в кар'єрі.

"Це був гарний тиждень. Останні кілька днів умови були непростими, тому я дуже рада, що змогла здобути тут трофей. Це приємне відчуття. Я приїхала сюди, щоб набратися впевненості, зіграти кілька гарних матчів, зрештою саме так і сталося. Із нетерпінням чекаю старту в Нью-Йорку. Грати з Алізе завжди непросто, вона чудовий боєць", – цитує Світоліну пресслужба WTA.

Наступного тижня розпочинається Відкритий чемпіонат США з тенісу (це один із найпрестижніших тенісних турнірів), у якому братимуть участь і Світоліна, і Корне.

Раніше цього самого дня переможницею парного розряду турніру в Чикаго стала українка Надія Кіченок, у парі з румункою Ралукою Олару вона обіграла свою сестру Людмилу Кіченок у парі з японкою Макото Ніномією.

Chicago Women's Open проводять на хардовому покритті з 22-го до 28 серпня.

Призовий фонд турніру становить $235 тис. Як повідомляють на сайті Perfect Tennis, переможець турніру отримає $29,2 тис. призових, гравець, який посів друге місце, – $16,4 тис.