$40.64 €43.47
weather +17 Київ

Українці Довбик і Циганков забили на двох п'ять м'ячів у чемпіонаті Іспанії. Довбик може стати найкращим бомбардиром Ла Ліги Довбик поки лідирує у списку бомбардирів Ла Ліги, забивши 24 м'ячі

Гравці збірної України з футболу та іспанського клубу "Жирона" Артем Довбик і Віктор Циганков у поєдинку останнього 38-го туру Ла Ліги проти "Гранади" забили три і два м'ячі відповідно. Про це повідомляють на сайті чемпіонату Іспанії з футболу.

Відеоогляд поєдинку опублікували на YouTube-каналі "Megogo Спорт".

Циганков забив по голу в кожному з таймів – на 33-й і 54-й хвилині. Крім того, український хавбек "Жирони" записав до свого активу результативну гольову передачу.

Довбик два голи із трьох у матчі забив із пенальті. Ще український форвард влучив у штангу і забив м'яч із офсайду, який не зарахували. Крім того, Довбик зробив результативну гольову передачу.

"Жирона" зрештою перемогла "Гранаду" з рахунком 7:0. Команда Довбика і Циганкова фінішувала на третьому місці Ла Ліги, здобувши бронзові медалі чемпіонату Іспанії.

Довбик поки лідирує у списку бомбардирів, забивши 24 м'ячі. У найближчого переслідувача українця – форварда "Вільярреала" Александера Серлота – на один гол менше, але його клуб 25 травня проведе ще виїзний матч проти "Осасуни".

Українці Довбик і Циганков забили на двох п'ять м'ячів у чемпіонаті Іспанії. Довбик може стати найкращим бомбардиром Ла Ліги фото 1 Фото: EPA