$41.16 €45.95
weather +12 Київ
languages

Збірна України зіграє у чвертьфіналі ЧС 2024 з футзалу

Збірна України зіграє у чвертьфіналі ЧС 2024 з футзалу Україна в 1/8 фіналу ЧС 2024 перемогла команду Нідерландів із рахунком 3:1

Збірна України з футзалу з рахунком 3:1 перемогла 24 вересня команду Нідерландів у поєдинку 1/8 фіналу чемпіонату світу 2024. Про це повідомляють на сайті ФІФА.

Рахунок у матчі на шостій хвилині відкрив Михайло Зварич.

Після перерви нідерландці його зрівняли – на 29-й хвилині відзначився Саїд Бузамбу.

Проте дуже швидко Україна знову вийшла вперед – за дві хвилини Андрій Мельник із гострого кута спрямував м'яч у ворота Нідерландів – 2:1.

А на останній, 40-й хвилині Мельник оформив дубль, 3:1 у підсумку.

29 вересня збірна України в 1/4 фіналу ЧС 2024 зустрінеться з переможцем поєдинку Іспанія – Венесуела, який відбудеться 25 вересня, зазначають на сайті ФІФА.

Чемпіонат світу з футзалу проводять в Узбекистані з 14 вересня до 6 жовтня.

Збірна України у першому матчі турніру програла Аргентині 1:7, у другому – розгромила Анголу 7:2, а у третьому – виграла у збірної Афганістану 4:1. Україна в підсумку посіла друге місце у групі C і вийшла у плей-оф ЧС 2024.