Пошук по сайту

€51.10
$44.88

+24 Київ

Війна в Україні

Понад 1400 медустанов пошкодила і 190 повністю зруйнувала Росія за півтора року – МОЗ України 

За час повномасштабної війни в Україні російські окупанти повністю зруйнували 190 об'єктів медичних закладів, пошкодили – 1432. Про це 12 вересня повідомила пресслужба МОЗ України.

"Ідеться про пологові, лікарні, амбулаторії, поліклініки тощо. Найбільших втрат зазнали медзаклади Харківщини, Донеччини, Миколаївщини, Київщини та Чернігівщини", – вказано в повідомленні.

Також від початку повномасштабної війни російська армія пошкодила 103 автомобілі екстреної медичної допомоги, ще 253 автомобілі знищила. 125 таких автомобілів окупанти захопили.

У МОЗ наголосили, що, попри наднавантаження на медичну систему та постійні ворожі обстріли й бомбардування, в Україні тривають роботи з відновлення медичної інфраструктури. Уже вдалося повністю відновити 387 об'єктів медустанов, ще 418 – відновлені частково. Найбільше відновлених медустанов – у Миколаївській, Дніпропетровській, Київській, Харківській і Чернігівській областях.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати