СБУ знищила на Донбасі станцію "Муром-М", завдяки якій окупанти цілодобово відстежували переміщення сил оборони

Цілі противника відпрацювала оперативна група 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях
Фото: Служба безпеки України / Telegram
Співробітники Служби безпеки України знищили на Донбасі російську станцію "Муром-М" і шість одиниць бронетехніки окупантів. Про це 19 червня у Telegram повідомила пресслужба СБУ.
"Цілі відпрацювала оперативна група 3-го управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях", – ідеться в повідомленні.
Як пояснили у спецслужбі, знищений комплекс радіоелектронної розвідки окупанти розмістили поблизу лінії зіткнення, щоб цілодобово відстежувати переміщення українських військових.
"Також наші воїни "відмінусували" ще чотири ворожі БМП-2, дві МТ-ЛБ разом із 16 членами екіпажу й мінометний розрахунок", – додали в СБУ.
Контекст
- Країна-агресор РФ розв'язала війну проти України у 2014 році, коли окупувала Крим і частину Донецької та Луганської областей. 24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну з північного, східного й південного напрямків.
- У квітні сили оборони України вигнали окупантів із північних областей України, восени деокупували частину Херсонської, Миколаївської і Харківської областей.
- 5 червня 2023 року в Міноборони України заявили, що на деяких напрямках сили оборони перейшли до наступальних дій.
- Сили оборони за два тижні наступальних дій звільнили вісім населених пунктів на півдні країни, повідомила 19 червня заступниця міністра оборони Ганна Маляр.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати



