"Уже мертвим переводили до іншого підрозділу". ГУР МО опублікувало нове перехоплення розмови окупанта

Окупант розповів, як його загиблого родича оголосили зниклим безвісти
Фото: EPA
Військовослужбовець РФ розповів у телефонній розмові, як з метою ухилення від грошових виплат за поранення чи загибель військових командування підрозділів заднім числом "переводить" солдатів до інших підрозділів та оформлює їх зниклими безвісти. Перехоплення розмови опублікувало Головне управління розвідки Міноборони України 21 квітня у Telegram.
"У другому баті тесть служив, загинув. Не могли знайти нічого. А його заднім числом перевели, кажуть, до іншого підрозділу, тобто до іншого батальйону, і оголосили зниклим безвісти. Він був резервістом, загинув там, помер десь у Новобахмутівці. І вже мертвим переводили в інший підрозділ", – розповів окупант.
Контекст
- 24 лютого 2022 року Росія вторглася в Україну, розпочавши повномасштабний етап війни. Фактично РФ розв'язала війну проти України у 2014 році, коли після Революції гідності вона незаконно анексувала Крим і окупувала частину Донецької та Луганської областей.
- У квітні росіян вигнали з північних областей, у вересні деокупували майже всю Харківську область, у листопаді сили оборони України деокупували частини Херсонської області разом з обласним центром, а також Миколаївської області. Зараз найзапекліші бої точаться на сході країни.
- За даними Генштабу ЗСУ, сили оборони України із 24 лютого 2022 року ліквідували приблизно 185 050 російських окупантів.
- Командир батальйону "Свобода" 4-ї бригади оперативного призначення Нацгвардії України майор Петро Кузик розповідав, що російським окупантам, яких скерували в Україну, обіцяють великі за мірками РФ зарплати, але мало кому вдається дожити до неї. За його словами, виплати або зрізають, або російських військових штрафують, або вони банально не доживають до першої зарплати.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати



