$39.67 €42.52

Олімпіада 2018. Українки залишилися без медалей у мас-старті з біатлону

Олімпіада 2018. Українки залишилися без медалей у мас-старті з біатлону Кузьміна зі Словаччини завоювала золото, українки знову без медалей

Українка Валентина Семеренко посіла 19-те місце у мас-старті з біатлону у Пхьончхані, Віта Семеренко – 24-те. Золоту олімпійську медаль виграла словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна.

Гонку у мас-старті на 12,5 км із біатлону у південнокорейському Пхьончхані 17 лютого виграла словацька біатлоністка Анастасія Кузьміна, повідомляє офіційний сайт зимової Олімпіади 2018.

Срібну медаль завоювала спортсменка з Білорусі Дар'я Домрачева, володаркою бронзи стала норвежка Тіріль Екгофф.

Українська біатлоністка Валентина Семеренко посіла 19-те місце у мас-старті, її колега по збірній Віта Семеренко – 24-те місце.

9 лютого у південнокорейському Пхьончхані відбулася церемонія відкриття зимової Олімпіади. Ігри триватимуть до 25 лютого. Усього від України на Олімпіаді виступлять 33 спортсмени у дев'яти із 15 видів спорту. Український прапор під час церемонії несла капітан жіночої збірної України з біатлону Олена Підгрушна.

На Олімпіаді 2018 в активі українців поки немає нагород.