Арестович, Соловей і Путін у холодильнику, "Слово пацана", повернення до Росії, Дунцова. Інтерв'ю Гордона з Невзоровим. Відео
На YouTube-каналі "В гостях у Гордона" вийшло інтерв'ю з російським телеведучим і публіцистом Олександром Невзоровим, який набув українського громадянства.
Під час інтерв'ю засновнику інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитрові Гордону Невзоров говорив про:
- свої враження від пресконференцій президента країни-агресора РФ Володимира Путіна і президента України Володимира Зеленського;
- те, чому росіяни покірно йдуть гинути на війну;
- мобілізацію москвичів і пітерців;
- паради фізкультурників на Красній площі;
- вдовиний бунт у Росії;
- російську журналістку Катерину Дунцову, яка планує балотуватися у президенти;
- про тролінг російського політолога Валерія Солов'я, який заявляв про нібито смерть Путіна;
- українського блогера, колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича;
- те, як довго ще триватиме війна.
"Навіть якщо станеться повне відключення Заходу, якщо Захід усе-таки прогресуватиме у своїй імпотентності й нездатності оцінити загрозу, яку створює Росія цивілізації, тоді почнеться найцікавіше. Будьмо відвертими: Україна голими руками, без жодного Заходу зуміла порвати російську армію і відігнати її на ті рубежі, де зараз пролягає лінія фронту… Не маючи нічого! Лише відвагою, лише жорстокістю, лише міркуваннями свободи й гідності Україна тоді зробила диво… Звичайно, зараз якась допомога є, але можу сказати: якби Америка здійснювала лендліз Радянського Союзу тими самими темпами й у таких кількостях, як сьогодні Захід допомагає Україні, Росія сьогодні говорила б чудовою німецькою мовою... Проте в мене немає жодних сумнівів у перемозі України й руйнуванні Росії. Я не бачу жодних підстав для занепокоєння", – сказав публіцист.
Невзоров народився 1958 року в Ленінграді (зараз – Санкт-Петербург). За різними даними, навчався у Московській духовній семінарії, Літературному університеті імені О.М. Горького, Ленінградському державному університеті, але жодного вишу не закінчив. До журналістики був послушником у монастирі, співав у церковному хорі, працював хранителем у музеї, каскадером, вантажником, санітаром у лікарні. На телебачення прийшов у 1983 році, а став відомим наприкінці 80-х завдяки авторській політичній програмі "600 секунд", яка виходила на Ленінградському телебаченні (зараз – "Пятый канал"). У 1990-х вів авторські програми на ОРТ.
Чотири рази ставав депутатом Державної думи (1993, 1999, 2000, 2003). У 2000-х роках пішов із політики.
Зараз займається розвитком свого YouTube-каналу і сторінок у соцмережах, зокрема в Instagram і Telegram.
У березні 2022 року Слідчий комітет РФ обвинуватив Невзорова в поширенні нібито неправдивої інформації про дії російських збройних сил в Україні й порушив кримінальну справу. Публіцист став першим журналістом у РФ, щодо якого завели справу за новою статтею про "фейки" про російську армію. 1 лютого 2023 року у цій справі суд у Москві заочно засудив Невзорова до восьми років колонії.
Зараз Невзоров перебуває за межами Росії. У РФ його оголосили в розшук.
2022 року стало відомо, що Невзоров і його дружина набули українського громадянства.