Україна програла Бразилії у півфіналі чемпіонату світу з футзалу і побореться за третє місце

Матч відбувався в Ташкенті

2 жовтня в Ташкенті (Узбекистан) збірна України у півфіналі чемпіонату світу з футзалу з рахунком 2:3 програла збірній Бразилії. Про це повідомляє сайт ФІФА.

Тривалий час жодній із команд не вдавалося забити, поки не настала 18-та хвилина поєдинку й українець Ігор Чернявський не відкрив рахунок.

Після цього він зробив сальто.

Перший тайм так і завершився з мінімальною перевагою України.

Статистика свідчила, що за 20 хвилин українці завдали шести ударів у площину воріт суперника, а бразильці – семи. За загальною кількістю ударів також перевага в південноамериканців – 25 проти 20.

Збірна України пропустила вже на 46-й секунді другої половини поєдинку, автоголом відзначився Ростислав Семенченко.

На 22-й хвилині матчу футзалісти збірної Бразилії забили самі, це зробив Дьєго Зуффо.

На 29-й хвилині рахунок знову став однаковим, м'яч забив Ігор Корсун.

І все-таки вирішального точного удару завдали південноамериканці, на 36-й хвилині це зробив Дьєго, оформивши гольовий дубль – 3:2.

У фінал виходить збірна Бразилії.

Другий фіналіст визначиться 3 жовтня в матчі між Аргентиною і Францією. Переможець чемпіонату світу стане відомим 6 жовтня.

Збірна України зіграє поєдинок за третє місце.

Контекст:

Чемпіонат світу з футзалу проводять в Узбекистані із 14 вересня до 6 жовтня.

Збірна України в першому матчі турніру програла Аргентині 1:7, у другому – розгромила Анголу 7:2, а у третьому – виграла у збірної Афганістану 4:1. Україна в підсумку посіла друге місце у групі C і вийшла у плей-оф ЧС 2024. В 1/8 фіналу українці перемогли збірну Нідерландів, а у чвертьфіналі – Венесуелу.