Пошук по сайту

€50.92
$44.92

+20 Київ

Надзвичайні події

У Києві водій погрожував патрульним пістолетом, щоб проїхати на перекриту вулицю, його затримали – поліція 

18 серпня водій Volkswagen "демонстративно показував" зброю патрульним, які регулювали рух у центрі Києва. Про це в Telegram повідомила пресслужба патрульної поліції Києва.

У зв'язку з перекриттям вулиць чоловік спочатку проігнорував вимоги поліцейських про заборону в'їзду, а потім на перехресті вулиць Великої Васильківської та Саксаганського знову натрапив на перекриття і "демонстративно дістав предмет, схожий на зброю, та перезарядив його на очах у поліцейських", ідеться в повідомленні.

На наступному перехресті його затримали і роззброїли.

Пресслужба поліції Києва у Facebook повідомила, що порушником виявився уродженець Чернівецької області 2000 року народження. На місці події правоохоронці вилучили травматичний пістолет.

"Водій авто не зміг проїхати вулицею у зв'язку з перекриттям руху. Натомість дістав пістолет та почав погрожувати поліцейським, які регулювали дорожній рух. За скоєне йому загрожує до трьох років позбавлення волі", – ідеться в повідомленні.

Кримінальне провадження відкрили за ч. 1 ст. 345 (погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу) Кримінального кодексу України.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати