Пошук по сайту

€50.92
$44.92

+29 Київ

Суспільство

У Харкові додаткові місця для лікування COVID-19 розгорнули в дитячій травматології 

У Харкові 20 квітня розгорнули 30 додаткових місць для хворих на коронавірусну інфекцію у відкритому після ремонту дитячому травматологічному відділенні багатопрофільної лікарні №17. Про це повідомила пресслужба мерії.

"З огляду на епідеміологічну ситуацію, ми прийняли рішення перепрофілювати це відділення на реанімаційне для хворих на COVID-19. Для цього є всі необхідні умови, до всіх ліжок підведено кисень. Уже сьогодні відділення готове приймати пацієнтів. У першу чергу сюди переведуть тих хворих, які зараз знаходяться на різних поверхах цієї лікарні, щоб розвантажити переповнені палати", – розповіла заступниця міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її інформацією, у 17-й лікарні є 270 ліжок для хворих на COVID-19.

Горбунова-Рубан підкреслила, що відділення почне працювати "без так званого ковідного пакета". Необхідні документи наразі на розгляді в Національній службі здоров'я України.

"Як тільки вони будуть ухвалені, відділення отримає дозвіл на закупівлю необхідних ліків, а медичні працівники зможуть отримувати передбачені законодавством надбавки за лікування пацієнтів із захворюванням на COVID-19", – повідомили в мерії.

За даними міськради, у комунальних лікарнях Харкова розгорнули 900 місць для лікування хворих на COVID-19, 888 забезпечили киснем. Харків'ян госпіталізують також у лікарні обласного підпорядкування.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати