$41.18 €45.43
weather +16 Київ
languages

Україна вперше в історії стала бронзовим призером чемпіонату світу з футзалу, розгромивши Францію. Відео Україна в матчі за третє місце обіграла Францію

Збірна України стала бронзовим призером чемпіонату світу з футзалу, перемігши в поєдинку за третє місце команду Франції з рахунком 7:1. Про це повідомляють на сайті ФІФА.

Рахунок на 11-й хвилині відкрив Ігор Чернявський, замкнувши передачу Ігоря Корсуна.

Після перерви Михайло Зварич подвоїв перевагу України.

За хвилину французам удалося один м'яч відіграти, відзначився Аюб Саадауї, 2:1 на користь збірної України.

Проте далі п'ять голів поспіль забили українські футзалісти.

Спочатку двічі відзначився Євген Жук.

А після – тричі поспіль – Данило Абакшин, 7:1 у підсумку.

Збірна України вперше в історії стала призером чемпіонату світу з футзалу.

Чемпіонат світу з футзалу проводять в Узбекистані з 14 вересня до 6 жовтня.

Збірна України в першому матчі турніру програла Аргентині 1:7, у другому – розгромила Анголу 7:2, а у третьому – виграла у збірної Афганістану 4:1. Україна в підсумку посіла друге місце у групі C і вийшла у плей-оф ЧС 2024. В 1/8 фіналу українці перемогли збірну Нідерландів, а у чвертьфіналі – Венесуелу.

У півфіналі українці програли Бразилії з рахунком 2:3.

У фіналі чемпіонату світу ввечері 6 жовтня зіграють Аргентина і Бразилія.