$39.51 €42.36
weather +18 Київ

Українські футболісти зіграли внічию з Італією і не зуміли напряму потрапити у фінальну частину Євро 2024 Поєдинок відбувався в Леверкузені

20 листопада у німецькому Леверкузені національна збірна України з футболу зіграла безгольовий матч зі збірною Італії і завершила груповий відбірковий турнір на чемпіонат Європи 2024 року. Про це повідомляє сайт Союзу європейських футбольних асоціацій.

У першому таймі м'ячів не забили.

Гра відбувалася з повною перевагою італійської команди. Наприклад, на 60-й хвилині матчу статистика володіння м'ячем була 63% проти 37% на користь суперників українців, а кількість атак – 33 проти 13.

Українські футболісти зіграли внічию з Італією і не зуміли напряму потрапити у фінальну частину Євро 2024 фото 1 Скріншот: uefa.com

Збірні Італії та України так і не зуміли відкрити рахунок, хоч суддя компенсував до другого тайму ще шість хвилин.

В обох команд зрештою виявилося по 14 очок, але "Скуадра Адзурра" розташувалася вище завдяки перемозі в очній зустрічі з рахунком 2:1 у вересні.

Станом на зараз (матч Англії та Північної Македонії ще не дограли) турнірна таблиця у групі С має такий вигляд:

Українські футболісти зіграли внічию з Італією і не зуміли напряму потрапити у фінальну частину Євро 2024 фото 2 Скриншот: uefa.com

Збірна України напряму вийшла б на Євро 2024, якби перемогла Італію. Тепер українська команда намагатиметься потрапити на чемпіонат Європи через раунд плей-оф Ліги націй.

Фінальна частина Євро 2024 відбудеться із 14 червня до 14 липня в Німеччині.