Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+28 Київ

Війна в Україні

Окупанти масовано вдарили по Білозерці Херсонської області, одна людина загинула, двох поранено, зруйновано об'єкт критичної інфраструктури – ОВА 

Російські окупанти вдень 16 листопада масовано вдарили по Білозерці Херсонської області. Про це в Telegram повідомив голова обласної військової адміністрації Олександр Прокудін.

За попередньою інформацією, одна людина загинула, ще двох поранено.

Ворожим вогнем пошкоджено житлові будинки і продуктовий магазин.

Також знищено об'єкт критичної інфраструктури. Зараз Білозерка й навколишні села залишилися без електропостачання.

"Щойно дозволить безпекова ситуація, енергетики стануть до роботи, аби щонайшвидше повернути світло в оселі місцевих жителів", – зазначив Прокудін.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати