П'яний москвич упав із дев'ятого поверху, повернувся додому, викликав поліцію і продовжив пити

Житель району Ново‐Передєлкіно пив вдома сам і випав із дев'ятого поверху
Фото: ЕРА
Москвич, який випав із вікна, викликав поліцію і забув про інцидент до приїзду наряду, повідомив телеканал "360" із посиланням на джерело у правоохоронних органах.
37-річний житель району Ново‐Передєлкіно на заході Москви вижив після падіння з дев'ятого поверху і забув про цей інцидент до приїзду викликаної ним поліції.
Про це повідомив телеканал "360" із посиланням на джерело у правоохоронних органах.
Інцидент стався 12 листопада. Чоловік випивав вдома на самоті і випав із вікна. Після цього він повернувся і продовжив пити, попередньо зателефонувавши за номером "02". Коли поліцейські приїхали за адресою, москвич не зміг пригадати, навіщо він телефонував правоохоронцям.
Після поліції на місце прибули лікарі швидкої допомоги. Вони діагностували в чоловіка забій грудної клітки та інші травми і відвезли його до лікарні.
Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях
Читати





