Пошук по сайту

€50.92
$44.92

+23 Київ

Світ

П'яний москвич упав із дев'ятого поверху, повернувся додому, викликав поліцію і продовжив пити 

Москвич, який випав із вікна, викликав поліцію і забув про інцидент до приїзду наряду, повідомив телеканал "360" із посиланням на джерело у правоохоронних органах.

37-річний житель району Ново‐Передєлкіно на заході Москви вижив після падіння з дев'ятого поверху і забув про цей інцидент до приїзду викликаної ним поліції.

Про це повідомив телеканал "360" із посиланням на джерело у правоохоронних органах.

Інцидент стався 12 листопада. Чоловік випивав вдома на самоті і випав із вікна. Після цього він повернувся і продовжив пити, попередньо зателефонувавши за номером "02". Коли поліцейські приїхали за адресою, москвич не зміг пригадати, навіщо він телефонував правоохоронцям.

Після поліції на місце прибули лікарі швидкої допомоги. Вони діагностували в чоловіка забій грудної клітки та інші травми і відвезли його до лікарні.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати