$39.60 €42.44
weather +13 Київ

Юнацька збірна України пробилася на чемпіонат Європи завдяки голу на останній хвилині

Юнацька збірна України пробилася на чемпіонат Європи завдяки голу на останній хвилині Вирішальний гол українці забили на третій компенсованій хвилині

Збірна України U-17 отримала путівку на континентальну першість, здобувши вольову перемогу над командою Австрії з рахунком 2:1.

Юнацька збірна України з футболу (U-17) пробилася на чемпіонат Європи 2017 року. Про це повідомив офіційний сайт Федерації футболу.

Команда Сергія Попова отримала путівку на континентальну першість завдяки вольовій перемозі над командою Австрії – 2:1. Дубль у складі збірної України зробив Олексій Кащук. Другий гол він забив на третій компенсованій хвилині.

"Передматчева ситуація була для української збірної не надто райдужною. "Синьо-жовті" мали лише три очки в активі після двох ігор, а попереду з чотирма пунктами розташувалися команди Франції та Австрії. Саме тому, задля виходу на міжнародний форум, необхідно було в очному протистоянні переграти австрійців", – ідеться в повідомленні.

Таким чином, українці посіли друге місце в групі із шістьма очками і здобули путівку у фінальну частину Євро 2017.