Діагноз Путіна, чого чекати від Трампа, помилка України. Інтерв'ю Бацман із Невзоровим. Відео
На YouTube-каналі засновника видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона вийшло інтерв'ю головної редакторки видання Олесі Бацман із російським телеведучим і публіцистом Олександром Невзоровим, який набув українського громадянства.
Під час інтерв'ю Бацман і Невзоров обговорили:
- війну країни-агресора РФ проти України, нелегітимного президента РФ Володимира Путіна і те, чому російський народ його підтримує;
- що буде з Росією після Путіна;
- російську опозицію;
- чого чекати від наступного президента США Дональда Трампа;
- стосунки Трампа і прем'єр-міністерки Італії Джорджі Мелоні, а також те, чи стане Мелоні новим посередником між США та Європою;
- тригодинне інтерв'ю президента України Володимира Зеленського з американським подкастером Лексом Фрідманом.
"20 років тому Трамп ніколи не зміг би сяяти в політиці, була потреба в інших людях. Був живий загальнопланетарний грандіозний оптимізм. А потім настав час песимізму і з'явилася потреба у волохатому вожді, такому от "печернику" (а він є саме справжнім печерним вождем з погляду мільйонів і мільйонів людей). Інша річ, що він абсолютно не керований сам собою. Це зірвиголова, фанфарон і позер, людина, яка перебуває в постійному самопіднесенні. Усе це не погано і не дискредитує його. Але це зобов'язує його робити високі вчинки. Сподіватимемося, що ці високі вчинки відповідатимуть статусу. Тобто він автоматично має опинитися на боці України. У Путіна все одно немає вибору, у нього будь-який варіант – програшний: якщо він лягає під Трампа, його проклинає Русь, що звихнулася на величі; якщо він повстає, він нарешті отримує свій Tomahawk у лоб. Це та сама прикраса, якої йому найбільше бракує", – сказав публіцист.
Невзоров народився 1958 року у Ленінграді (зараз – Санкт-Петербург). На телебачення прийшов 1983 року, а став відомим наприкінці 80-х завдяки авторській політичній програмі "600 секунд", яка виходила на Ленінградському телебаченні (зараз – "Пятый канал"). У 90-х вів авторські програми на ОРТ. Чотири рази ставав депутатом Державної думи (1993, 1999, 2000, 2003). У 2000-х роках пішов із політики.
Зараз займається розвитком свого YouTube-каналу та сторінок у соцмережах, зокрема в Instagram і Telegram.
2022 року Слідчий комітет РФ обвинуватив Невзорова у поширенні нібито неправдивої інформації про дії російських збройних сил в Україні й завів кримінальну справу. 2023 року суд у Москві заочно засудив Невзорова до восьми років колонії. У РФ журналіста оголосили в розшук і разом із дружиною назвали "екстремістським об'єднанням", їхнє майно в РФ вилучили у дохід держави.
Зараз Невзоров живе у Європі. 2022 року стало відомо, що журналіст і його дружина набули українського громадянства.