ГОРДОН
 
 

З телефона до аптечки: сервіс замовлення аптечних товарів

Этот материал можно прочитать и на украинском языке
Аптечна довідка працює за принципом зворотного дзвінка
Аптечна довідка працює за принципом зворотного дзвінка
Фото: anc.net.ua

Якщо немає смартфона або доступу до мобільного інтернету, це не привід відмовлятися від замовлення товарів телефоном.

Аптеки під брендами "Аптека АНЦ""Аптека Копійка""Аптека Шар@" і "Благодія" пропонують зручний сервіс аптечної довідки. За коротким номером 5900 можна безкоштовно замовити* аптечні товари. 

Одразу робити оплату не потрібно. Заберіть замовлення в аптеці й там же заплатіть за товари готівкою або банківською карткою. Роботизовані аптеки роблять це для того, щоб ви переконалися в повноті замовлення та могли відмовитися від частини товарів, якщо передумали їх купувати. 

Зручний аптечний сервіс працює в аптеках під брендами "Аптека АНЦ", "Аптека Копійка", "Аптека Шар@", "Благодія". Навіть якщо ви ніколи не були в роботизованій аптеці, можете зробити попереднє замовлення, і вам нададуть інформацію, яка вас цікавить. Скористатися можливістю можуть абоненти в усіх містах України, за винятком тимчасово окупованих територій та АРК. 

За номером 5900 замовляють аптечні товари, дізнаються про програму лояльності чи звертаються з відгуком та пропозицією. Усі послуги є безкоштовними. Оператори аптечної довідки також надають загальну інформацію про товар. У них можна запитати, чи є в наявності те, що ви шукаєте.

Аптечна довідка працює за принципом зворотного дзвінка. Наберіть 5900 із мобільного телефона. Менше ніж за хвилину на ваш номер надійде вхідний дзвінок. Потім можна обрати потрібну послугу та скористатися зручним аптечним сервісом із телефона. Назвіть самостійно адресу аптеки, куди вам хочеться прийти забрати та оплатити товари. 

Якщо вам простіше зателефонувати в перервах між справами, ніж перейти на сайт та приділити час покупкам, скористайтеся аптечною довідкою для замовлення товарів. За номером 5900 на вас чекає зручний сервіс. Там ви зможете замовити товари, вам нададуть інформацію про наявність ліків, а також можна поділитися своєю пропозицією. 

*Мають на увазі попереднє замовлення, придбання здійснюють у місцях продажу. 

ТОВ "Аптека низьких цін "Кремінь", ліцензія серії АВ №579825, видана Державною службою України з лікарських засобів 6 грудня 2011 року.

Если вы нашли ошибку в тексте, выделите ее мышью и нажмите Ctrl+Enter

КОММЕНТАРИИ:

 
Запрещены нецензурная лексика, оскорбления, разжигание межнациональной и религиозной розни и призывы к насилию.
 
Осталось символов: 1000

Нажмите «Нравится», чтобы читать
Gordonua.com в Facebook

Я уже читаю Gordonua в Facebook

 
 
 
 
 
Больше материалов
 

Публикации

 
все публикации