Суспільство

Упродовж доби проти коронавірусу вакцинувалося майже 120 тис. українців 

23 грудня 2021, 08.37

Першу дозу вакцини вчора отримала 39 071 особа

Фото: EPA

Протягом доби 22 грудня в Україні зробили 117 443 щеплення проти коронавірусної інфекції, поінформувала пресслужба МОЗ у Facebook.

Першу дозу вчора отримала 39 071 людина, повністю імунізована 78 101 людина. Додаткову дозу 22 грудня дістав 271 українець.

На сайті МОЗ зазначили, що найбільше щеплень протягом доби зробили препаратом від Pfizer (61 182), на другому місці – CoronaVac (33 749), на третьому і четвертому – Moderna (16 030) та AstraZeneca (6482).

З початку кампанії з імунізації в Україні зробили 27 720 661 щеплення. Першу дозу дістало 14 500 520 осіб, повністю імунізовано та отримало дві дози – 13 219 547 людей. Додаткові дози ввели 596 українцям.

Контекст

СВІЖІ НОВИНИ

Більше новин