Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+19 Київ

Суспільство

В Одесі відкриють пляжі на літній сезон 

В Одесі планують відкрити пляжі на літній сезон після перевірки відповідними службами. Про це 30 березня повідомив голова Одеської ОВА Олег Кіпер у коментарі "Суспільному".

Він нагадав, що наприкінці минулого літа в Одесі відкрили шість пляжів для оздоровлення військових та їхніх сімей, а також щоб люди не відвідували небезпечних стихійних пляжів.

"Тому було прийнято рішення обладнати ті пляжі, які можуть дати людям можливість пройти сонячні оздоровлення, після перевірки всіма службами, вибухотехнічними й іншими, і якщо поруч є укриття", – сказав Кіпер.

За його словами, щоб відкрити пляжі після травневих свят, потрібно опрацювати це питання з міською владою, військовим керівництвом та іншими службами.

"Алгоритм є, розуміємо, як це робити. Сподіваємося, що безпекова складова в Одесі [дасть змогу], останнім часом в Одесі дуже напружено все із цим, але по можливості будемо відкривати", – заявив голова ОВА.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати