$40.65 €43.54
weather +17 Київ

Євро 2024. Збірні Словенії й Данії зіграли внічию, м'ячі забивали футболісти, які не грають у національних чемпіонатах Матч відбувався у Штутгарті

16 червня в Німеччині на чемпіонаті Європи з футболу збірні Словенії й Данії зіграли внічию 1:1. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Команди, які потрапили у групу C, грали у Штутгарті.

Рахунок у матчі відкрила на 17-й хвилині данська команда, відзначився Крістіан Еріксен, який грає за англійський "Манчестер Юнайтед".

"Терикон" звернув увагу, що в першому таймі суперники завдали по воротах один одного 11 ударів (зокрема, збірна Данії зробила це вісім разів), але лише один із цих ударів поцілював у площину воріт.

Перевага данців у результативності ударів протрималася до 77-ї хвилини, Ерік Янжа, який виступає за польський "Гурнік" (Забже), забив за Словенію.

Більше ніхто забити не зміг, двобій завершився з рахунком 1:1. За статистикою, збірна Данії мала перевагу у володінні м'ячем (63% проти 37%).

Пізніше сьогодні відбудеться другий матч першого туру Євро 2024 у групі С, гратимуть збірні Англії та Сербії.

Фінальна частина Євро 2024 відбудеться із 14 червня до 14 липня в Німеччині. У ній візьме участь і збірна України.

7 червня УАФ опублікувала офіційну заявку команди на фінальну частину Євро 2024, до якої входить 26 гравців.

Збірна України проведе щонайменше три матчі у групі E: проти Румунії – 17 червня, Словаччини – 21 червня та Бельгії – 26 червня. Щоб гарантовано вийти у плей-оф фінальної частини, необхідно посісти перше або друге місце у групі. Чотири найкращі команди, які посядуть треті місця у своїх групах (їх шість), також здобудуть путівки в 1/8 фіналу.