$39.60 €42.44
weather +16 Київ

Україна вийшла на Євро 2024 завдяки вольовій перемозі над Ісландією

Україна вийшла на Євро 2024 завдяки вольовій перемозі над Ісландією Україна перемогла Ісландію 2:1, програючи 0:1, і гратиме у фінальній частині Євро 2024

Збірна України з футболу 26 березня обіграла національну команду Ісландії з рахунком 2:1, і вийшла у фінальну частину Євро 2024. Про це повідомляє офіційний сайт УЄФА, текстову онлайн-трансляцію вела Українська асоціація футболу.

Матч, який був номінально домашнім для українців, відбувся в польському Вроцлаві на стадіоні "Тарчинська Арена Вроцлав".

Одноклубник Руслана Маліновського, нападник італійського "Дженоа" Альберт Гудмундссон відкрив рахунок на 30-й хвилині. Він пройшов кількох українських захисників і з-за меж штрафного майданчика пробив із лівої у кут воріт Андрія Луніна.

На 39-й хвилині Роман Яремчук після прострілу Віктора Циганкова переспрямував м'яч у ворота ісландців, проте суддя після перегляду VAR визначив офсайд у півзахисника збірної України і гол не зарахував.

За три хвилини до цього відзначитися міг Георгій Судаков, проте гостей після його удару врятував голкіпер.

У другому таймі Циганков зрівняв рахунок на 54-й хвилині, діставши діагональний пас від того ж Судакова, змістившись у центр із правого флангу і точно пробивши в дальній кут.

На 84-й хвилині Україну вивів уперед Михайло Мудрик, установивши остаточний рахунок матчу – 2:1.

У півфінальному матчі відбору на чемпіонат Європи Україна на виїзді з рахунком 2:1 обіграла Боснію і Герцеговину.

Євро 2024 відбудеться у Німеччині з 14 червня до 14 липня. На минулому Євро 2020 збірна України продемонструвала свій найкращий результат в історії континентальних першостей, дійшовши до чвертьфіналу.

Україна на Євро зіграє у квартеті з Бельгією, Словаччиною та Румунією.