$39.72 €42.81
weather +19 Київ

Україна завоювала золоту і дві срібні медалі в сьомий день Паралімпіади

Україна завоювала золоту і дві срібні медалі в сьомий день Паралімпіади У біатлонній гонці на 15 км українці завоювали дві медалі

Золоту медаль збірній України приніс Віталій Лук'яненко, два срібла на рахунку Олександра Казіка й Оксани Шишкової.

16 березня збірна України завоювала три медалі в біатлоні на Паралімпійських іграх у Пхьончхані. Про це повідомляють на сайті змагань.

У гонці на 15 км серед спортсменів із порушенням зору перемогу здобув українець Віталій Лук'яненко, ще один представник України, Олександр Казік, фінішував другим. Замкнув трійку лідерів француз Ентоні Чаленсон.

Українка Оксана Шишкова завоювала срібло у гонці на 12,5 км серед спортсменів із порушенням зору. Для неї це вже п'ята медаль Ігор.

В активі збірної України 19 нагород: шість золотих, шість срібних і сім бронзових медалей. У загальному заліку вона посідає четверте місце після США, "нейтральних паралімпійських атлетів" (у такому статусі виступає збірна Росії) та Німеччини.

Змагання у Пхьончхані триватимуть до 18 березня.