$39.67 €42.52
weather +12 Київ

"Барселона" та дортмундська "Боруссія" вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

"Барселона" та дортмундська "Боруссія" вийшли до чвертьфіналу Ліги чемпіонів Сержі Роберто (на передньому плані) щойно забив вирішальний м'яч у ворота ПСЖ

Визначилися ще два переможці пар 1/8 фіналу головного клубного футбольного турніру Європи.

"Барселона" і дортмундська "Боруссія" вийшли до 1/4 фіналу футбольної Ліги чемпіонів.

Каталонський клуб здобув історичну перемогу над "Парі Сен-Жермен" – 6:1, узявши реванш за поразку в столиці Франції 0:4. Причому на 88-ій хвилині рахунок був 3:1 на користь синьо-гранатових.

М'ячі забивали у "Барселони": Луїс Суарес (3-тя хвилина), Левен Курзава (автогол, 30-та), Лео Мессі (пенальті, 50-та), Неймар (88-ма і пенальті, 90+1-ша), Сержі Роберто (90+5-та); у ПСЖ – Едінсон Кавані (62-га).

Уперше в історії плей-оф Кубка чемпіонів якійсь команді вдалося здійснити камбек після поразки в першій грі з різницею в чотири м'ячі.

"ГОРДОН" вів онлайн-трансляцію матчу.

В іншій парі середи "Боруссія" виграла у лісабонської "Бенфіки" – 4:0. Три м'ячі у переможців забив П'єр-Емерік Обамеянг, іще один раз відзначився Крістіан Пулішич.

Дортмундський клуб узяв переконливий реванш за поразку у Португалії 0:1.

7 березня перемоги у своїх матчах здобули "Реал" (Мадрид) і "Баварія" (Мюнхен).

Інші учасники чвертьфіналів визначаться 14 і 15 березня.