Пошук по сайту

€50.92
$44.92

+24 Київ

Суспільство

Поліція викрила злочинну групу, яка незаконно заволоділа нерухомістю у Києві на 72 млн грн 

Правоохоронці викрили злочинну групу, яка незаконно заволоділа нерухомістю на загальну суму понад 72 млн грн. Про це 30 серпня повідомила пресслужба Нацполіції України.

Слідчі встановили, що члени групи протиправно заволоділи п'ятьома об'єктами елітної нерухомості у Києві, яка належала двом юридичним компаніям. Одна з них має іноземні інвестиції.

Правоохоронці з'ясували, що підозрювані використовували заздалегідь підроблені правовстановлювальні документи юридичних компаній. Без відома власників вони укладали договори купівлі-продажу та переоформляли право власності на нерухоме майно на одного з членів групи. Протиправно отримане майно правопорушники легалізували, а отримані кошти розподіляли між собою.

"До складу злочинної групи входило шестеро чоловіків: 56-річний організатор та п'ять його спільників. Всі зловмисники мали свою роль у вказаній схемі – псевдодиректор, псевдопокупець, відповідальний за силовий блок під час укладення договорів та перевезення коштів", ідеться у повідомленні.

19 серпня поліцейські одночасно провели 12 обшуків у місцях проживання та перебування членів групи у Києві, Київській, Львівській та Івано-Франківській областях. Правоохоронці вилучили речові докази, що підтверджують їхню злочинну діяльність.

Трьох членів групи повідомили про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28 (вчинення кримінального злочину групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованого групою або злочинною організацією), ч. 3 ст. 206-2 (протиправне заволодіння майном підприємства, установи, організації) і ч. 3 ст. 209 (легалізація (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом) Кримінального кодексу України. Підозрюваним загрожує позбавлення волі строком до 12 років.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати