Пошук по сайту

€51.41
$44.91

+20 Київ

Світ

Собчак публічно звернулася до Гордона 

Російська телеведуча Ксенія Собчак назвала "радянським пафосом" відеозвернення засновника інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитра Гордона до президента РФ Володимира Путіна, президента України Володимира Зеленського та російських матерів, яке він опублікував 13 лютого на тлі загрози військового вторгнення Росії в Україну.

Звертаючись до Путіна, український журналіст заявив, що Києва та інших міст України ніхто Росії не віддасть, бо українці перебувають удома й нікуди не підуть.

"Володимире Путін, я невипадково показав вам місця, з котрими пов'язано для мене все. Ці місця, мабуть, називають Батьківщиною. У нас – в українців, у киян – є Батьківщина. І нам байдуже, які у вас на неї плани. Чи бажаєте ви бомбардувати Київ та інші міста України, чи хочете ви зайти сюди внаслідок наземної операції, щоб сіяти тут смерть, нам, повторюю це, однаково. Ми захищатимемо свою Батьківщину. Тому що Батьківщина – це мама. І іншої Батьківщини ні в кого з нас немає", – підкреслив Гордон.

Він також закликав російських матерів перешкоджати тому, щоб їхні діти вирушали воювати проти України.

"Ми хочемо, щоб ви зрозуміли: усіх, хто переступить українську землю, ми вбиватимемо. У нас немає іншого виходу – ми захищатимемо своє... Пам'ятайте головне: Путін і його друзі сюди не прийдуть. Ризикувати своїми життями вони не будуть. Вони надішлють ваших дітей, як м'ясо. Тому що це для них не вперше. І для їхніх попередників також", – сказав Гордон.

На YouTube-каналі "Осторожно: Собчак" російська журналістка оприлюднила відео, зняте за аналогією до відеозвернення Гордона, який показав пам'ятні для нього місця в Києві.

Собчак в іронічній формі провела екскурсію своїми пам'ятними місцями в Москві.

"Дмитре Гордон, я не випадково показала вам усі ці місця. Я проти війни. Узагалі всі нормальні люди, мені здається, проти війни. Мільйони росіян щиро співчувають Україні. Але цю війну здебільшого віщують панічні атаки в заголовках новин. І ви, ось особисто ви, їх підтримуєте своїми виступами не про Батьківщину, а про себе. Я теж люблю все зводити до себе. Ми, щиро кажучи, у цьому схожі з вами", – зазначила Собчак.

На її думку, війна між Росією та Україною "навряд чи станеться".

"А ось моє фінансове та душевне здоров'я може похитнутися. Ринок у нас легковажний – орієнтується навіть на чутки. Що агресивніше віщування про війну, то активніші суперечки та ігри на біржі, то нижчий курс рубля й акцій, то вищі ціни, то неспокійніша і я. Будь ласка, якщо знову почуєте щось про війну за розкладом, не поспішайте брати оператора на прогулянку чудовим Києвом. Україні зичу миру, а вам, Дмитре, менше радянського, громадянського пафосу. Та й монтажера собі знайдіть доброго", – сказала Собчак.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати