Пошук по сайту

€51.67
$44.38

+23 Київ

Світ

В одному місті в Албанії отруїлося понад 300 людей. У водопровідній воді виявили аміак 

У місті Круя в центральній частині Албанії приблизно 320 людей звернулися до місцевої лікарні із симптомами отруєння. Про це 26 жовтня проінформувало видання Albanian Daily News.

Постраждалі почали звертатися до медиків із 24 жовтня. У них симптоми отруєння: діарея, блювання, біль у шлунку, лихоманка.

РЕКЛАМА

Співробітники служби охорони здоров'я взяли проби води з мережевої системи водопостачання та передали їх на експертизу.

Пізніше стали відомі результати дослідження, згідно з якими виявлено перевищення допустимої норми аміаку, пише Albanian Daily News.

Видання припускає, що шкідливі речовини потрапили до системи водопостачання після сильних дощів 23-го та 24 жовтня.

Компанія, яка відповідає за питну воду, заявила, що результати аналізів ще "треба підтвердити", тому що проби води в резервуарах, звідки воду беруть, нібито в межах норми.

Однак жителів Круї попросили не пити воду з побутових посудин.

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати
РЕКЛАМА