вернуться на
$36.37 €39.95
menu closed
menu open
weather -5 Киев

Огневич показала, как качает пресс и расслабляет мышцы

Огневич показала, как качает пресс и расслабляет мышцы Огневич: Если хочешь результат в любой своей деятельности --- выходи из зоны комфорта!
Фото: zlataognevich_music / Instagram

Украинская певица Злата Огневич показала занятия спортом.

Украинская певица Злата Огневич показала в Instagram, как качать пресс и расслабить мышцы после тренировки.

"Сколько времени ты тратишь на "плавание" в интернете? Если ответить чесно, я услышу от тебя слово "много". Есть прекрасная альтернатива. Если хочешь результат в любой своей деятельности, выходи из зоны комфорта!" – написала она.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

#60секундПРО * . Скільки часу Ти витрачаєш на інстаграм, фейсбук або просто «плавання» в інтернеті * ? Якщо відповісти чесно- я почую від тебе слово «Багато!» * Є прекрасна альтернатива * Якщо хочеш РЕЗУЛЬТАТ в будь-якій своїй діяльності- виходь із зони комфорту! * Будь сильніше, ніж твої звички і покажи іншим Людям, що все можливо і ВСЯ сила- є в нас ! Кидаю Тобі виклик і пропоную дещо змінити!))) . * починати можна вже сьогодні, а не так, як зазвичай: « От в новому році/ завтра я зроблю і те, і те, і буду таким успішним, сильним, гарним, САМИМ-САМИМ»! * Тепер, щодо вправ на відео: . Це вправи на прес. Їх 5 ( але насправді- таких вправ існує безмежна кількість)! . * Кожну з вправ ми робимо 15-20 разів поспіль, для перших двох тижнів вистачить ОДНОГО підходу. . * Під кінець другого тижня я рекомендую підвищувати градус напруги і робити не менше 20-25 рухів поспіль з однієї вправи, залишаючи всі ці 5 вправ. . .Що робити далі, розповім пізніше, а поки- на коврик і вперед! Я вірю в Вас, мої прекрасні дівчатка!!! P.S. В фіналі відео я роблю масаж спеціальним вібруючим м‘ячем, який називається «Гіперсфера» #златаогневич #zlataognevich #fitness #sport #lifestyleblogger #vlog #kyiv #ukraine #київ #україна #спорт #зож

Публикация от ZLATA OGNEVICH (@zlata.ognevich)

Злата Огневич ранее продемонстрировала поперечный шпагат и показала стойку на голове и рассказала о здоровом образе жизни.