Пошук по сайту

€51.46
$44.91

+19 Київ

Суспільство

У Київському університеті ім. Шевченка заборонять використовувати Telegram зі службовою метою 

З 11 листопада в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка заборонять використання месенджера Telegram зі службовою метою. Це підтвердили Інституту масової інформації (ІМІ) в центрі комунікацій вишу.

Відповідний наказ підписав ректор університету.

Про те, що університет планує відмовитися від використання платформи, свідчать дописи в Telegram-каналі КНУ імені Тараса Шевченка. Адміністратори пишуть про майбутню заборону й запитують користувачів, яку іншу платформу вони оберуть для подальшого спілкування.

Telegram-канал "Реальний Київ" написав, що в гуртожитках Wi-Fi уже не підтримує цього месенджера. Цю інформацію також підтвердили ІМІ з Facebook-сторінки КНУ.

Контекст

Як читати ”ГОРДОН” на тимчасово окупованих територіях

 Читати