$40.64 €43.68
weather +24 Київ

Євро 2024. Німеччина перемагає Данію в матчі, який переривали через грозу, і виходить у чвертьфінал У Дортмунді була злива

29 червня в Німеччині в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу збірна господарів турніру з рахунком 2:0 перемогла збірну Данії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

Матч відбувався в Дортмунді, де цього вечора почалася злива.

Через грозу матч зупинили на 36-й хвилині першого тайму. На відео зі стадіону потрапив потік води, що лився з даху на голови глядачам.

На 48-й хвилині гравець данської збірної Йоахім Андерсен (виступає за англійський "Крістал Пелас") забив м'яч у ворота німців, але суддя скасував гол після перегляду VAR. Виявилося, що Андерсен був у положенні "поза грою".

На 53-й хвилині знову була перевірка VAR ситуації у штрафному збірної Данії, після чого арбітр призначив пенальті. Його реалізував Кай Гавертц, німецький легіонер англійського клубу "Арсенал".

З'ясували, що фолив у своєму штрафному той самий Андерсен, чий гол скасували. Він зіграв рукою.

На 68-й хвилині Німеччина забила вдруге, відзначився Джамал Мусіала з мюнхенської "Баварії".

Більше м'ячів команди не забивали.

Статистика поєдинку демонструє перевагу господарів турніру у володінні м'ячем (55% проти 45%) і кількості атак (52 проти 33).

У чвертьфіналі німці зіграють із переможцем пари Іспанія – Грузія.

Раніше сьогодні у чвертьфінал Євро 2024 пробилася збірна Швейцарії, яка сенсаційно обіграла чинних переможців турніру, збірну Італії.

Фінальна частина Євро 2024 відбувається із 14-го червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії 0:3, 21 червня виграли у Словаччини 2:1, а 26 червня зіграли внічию з Бельгією 0:0 і покинули турнір.