$40.75 €43.84
weather +20 Київ
languages

В 1/8 фіналу Євро 2024 Португалія в серії пенальті обіграла Словенію

В 1/8 фіналу Євро 2024 Португалія в серії пенальті обіграла Словенію Гра відбувалася з перевагою португальців (у червоному)

1 липня в німецькому Франкфурті-на-Майні в 1/8 фіналу чемпіонату Європи з футболу збірна Португалії перемогла збірну Словенії. Про це повідомляє сайт УЄФА.

У рейтингу ФІФА команди розділяє 51 позиція (Португалія – шоста, а Словенія – 57-ма), але словенцям вдавалося стримувати атакувальний потенціал суперника весь основний час поєдинку. Він закінчився з рахунком 0:0, тому для виявлення переможця суддя призначив два екстратайми.

Наприкінці першої 15-хвилинки пенальті не реалізував найтитулованіший гравець португальської збірної Кріштіану Роналду (виступає за "Аль-Наср" із Саудівської Аравії). Його удар воротар відбив.

Зі гри команди так жодного разу й не забили (на табло так і залишилися нулі), тому вперше на Євро 2024 переможця матчу плей-оф визначали в серії 11-метрових ударів.

Героєм став голкіпер португальців Діогу Кошта (виступає за "Порто"), він відбив усі три перші удари словенців. Португальські футболісти, зокрема Роналду, були точними й виграли серію 3:0.

У чвертьфіналі збірна Португалії зіграє зі збірною Франції, яка раніше сьогодні з мінімальним рахунком (1:0) обіграла Бельгію.

Фінальна частина Євро 2024 триває із 14 червня до 14 липня в Німеччині.

У Євро 2024 брала участь і збірна України. 17 червня українці програли Румунії (0:3), 21 червня виграли у Словаччини (2:1), а 26 червня зіграли внічию з Бельгією (0:0) і покинули турнір.